باغبانی – باغبانی گل

گل ها بخشی ابدی از زندگی ما هستند. هر کس آنها را دوست دارد. آنها معطر هستند ، زیبا به نظر می رسند و شادی آور هستند. اینها برخی از دلایل محبوبیت باغبانی گل است. همچنین فانتزی شده است زیرا نه تنها ساده و ارزان نیست بلکه سرگرم کننده نیز می باشد. شما می توانید باغبانی گل را برای تزئین حیاط خود انتخاب کنید ، به عنوان یک سرگرمی جدید یا حتی ممکن است به صورت حرفه ای باشد.

قبل از تصمیم به شروع روند واقعی باغبانی ، باید چند مورد کار شود. دوست دارید چه نوع گلهایی را پرورش دهید؟ سالانه ها – که باید سالانه کاشته شوند زیرا فقط برای یک فصل یا چند ساله زندگی می کنند – با از بین رفتن زمستان دوباره برمی گردند؟ نکته دیگری که باید بدانید این است که چه نوع گلهایی در منطقه شما به راحتی رشد می کنند و همچنین به چه میزان آفتاب نیاز دارند.

قبل از شروع کاشت ، باید باغ خود را برنامه ریزی کنید. به نوع نگاهی که دوست قیمت گل میخک هندی  دارید داشته باشید فکر کنید. چه رنگی را دوست دارید و همچنین در مورد ترکیبات رنگ و طرح ها فکر کنید. می توانید سبک باغی را که دوست دارید انتخاب کنید ، به عنوان مثال “حالت چمنزار” که در آن ارتفاعات ، رنگ ها و دامنه های مختلف با هم مخلوط می شوند یا “سبک سنگ پله ای” که گیاهان از کوچکترین تا بلندترین مرتب شده اند. سبک خود را تعیین کنید و گیاهان گلدار خود را بر این اساس انتخاب کنید.

می توانید دانه های گل خود را از یک مهد کودک تهیه کنید یا حتی یک کاتالوگ را انتخاب و سفارش دهید. گزینه دیگر می تواند این باشد که شما می توانید گیاهان گل را خود بخرید و آنها را به باغ خود پیوند دهید.

پس از تصمیم گیری ، خاک باغچه را تهیه کنید و گلهای خود را بخرید. سپس می توانید آنها را مرتب کنید تا از شکل ظاهری ایده بگیرید و همچنین مطمئن باشید که فضای کافی هر یک از آنهاست.

کاشت باغ گل نسبتاً آسان است. هنگام استفاده از دانه ها ، فقط باید آنها را روی تخت گل پراکنده کنید. اگر گل های واقعی خریداری کرده اید ، باید سوراخ کافی برای آن حفر کنید. شما باید گل را از ظرف آن خارج کرده و در سمت راست آن را در سوراخ قرار دهید. سوراخ را با خاک سست بپوشانید و محکم آن را پایین بیاورید. آن را آبیاری کنید.